Тож важливо, аби ця інформація була не лише цікавою та корисною, а й готувала їх до здобуття нових знань у школі. І цей етап можна перетворити у цікаву пригоду, аби він не став випробуванням для дитини. Головне – застосувати правильний підхід до малюка, зазначає 24 Канал.

Дивіться також Маркетинг і дизайн: здобути перспективну освіту можна у сучасному дистанційному коледжі

Аби розвинути увагу та мислення свого дошкільняти та допомогти йому покращити пам’ять, варто зацікавити малечу вивченням віршів. Вони стануть незамінними ще й для тренування посидючості, яка так потрібна першокласникам. Існують при цьому чарівні методи-помічники, які цей процес перетворять у цікаву та захопливу гру. Секрет – у мнемотехніці, яку ще називають "мистецтвом пам'яті".

Як вона допоможе дитині перетворити вивчення віршів в улюблене заняття, розповідаємо у матеріалі.

У чому особливість "мнемотехніки"

Мнемотехнікою називають сукупність способів для запам'ятовування інформації завдяки утворенню асоціацій. Ця методика має давнє коріння і вже давно довела свою дієвість.

Завдяки "мистецтву пам’яті" малеча зможе легше зафіксувати у пам’яті потрібні символи та предмети, адже асоціюватиме їх із певними образами чи звуками, які вже є у її пам’яті. Тож пригадати потрібну і навіть складну інформацію буде набагато простіше. Ба більше: цей процес ні на хвилинку не здасться малечі нудним.

Чим корисна мнемотехніка для дітей дошкільного віку

Саме мнемотехніка допоможе ефективно та без надзусиль підготувати дитину до школи, адже формує такі необхідні їй навички:

  • покращує пам’ять – ця навичка буде дуже потрібною першокласникам;
  • розвиває логічне та образне мислення – дитина вчитиметься бути на "ти" із багатою уявою та логікою;
  • тренує уважність та посидючість – концентрація стане також невід’ємним чинником на уроках у школі;
  • розширює словниковий запас – дитина вивчить чимало нових слів та зможе легше висловлювати думку.

До того ж "мистецтво пам'яті" стане справжнім порятунком у тих випадках, коли дитині важко засвоїти нецікаву для неї інформацію.

Дивіться також Як дорослому вступнику стати студентом омріяного вишу: дієвий лайфхак до НМТ

Де знайти відео, які гарантують успіх дитині

Найкраще дитина сприйматиме нову інформацію у формі ігор, казок, анімацій. Вони перетворять навіть складні дані у веселу гру, яка допоможе запам’ятати нові і такі потрібні дані. У мережі є чимало дитячих роликів, однак варто шукати найкращі, аби бути при цьому впевненими у їх дієвості та безпечності.

І такі відео вже є упорядковані на каналах Optima Kids! Ба більше: тут можна знайти не лише цікаві та захопливі відео для дітей, а й анімовані казки, корисні лайфхаки, майстер-класи та навіть оригамі. Дошкільнята зможуть розвивати логіку, мислення, дрібну моторику. А мнемотехніка допоможе вивчати цікаві віршики, тренувати пам’ять і розширювати словниковий запас.

Також тут є змога обрати зручний формат для перегляду – ютуб чи тік-ток, і не хвилюватися, адже дитина проводитиме час із гаджетом з користю!

Цікаві ролики з застосуванням методів мнемотехніки на Optima Kids: дивіться відео

На цих каналах кожне відео створене із застосуванням методів мнемотехніки: рядки супроводжує анімація. Образи з поезії буквально оживають перед очима дитини і надовго закарбовуються у її пам'яті. І це не дивно, адже вивчати вірші діткам допомагають котики, гарбузики та навіть краби.

Тож не бійтесь кидати виклик своїй дитині та будьте їй помічником у всьому. А вона своєю чергою здивує навчальними результатами ще до школи.