Натомість зараз тим, хто реєструвався на пробне ЗНО, повернуть частину сплачених, але невикористаних грошей. У Міносвіти вже погодили порядок повернення коштів.

Важливо Вчитися ніколи не пізно: українці протягом року можуть отримати нову спеціальність

Повернуті кошти можна віддати ЗСУ

Сума коштів, які повернуть за ЗНО, залежатиме від регіону. Що цікаво, ці повернені кошти можна перерахувати на потреби ЗСУ.

Для повернення/перерахунку коштів за пробне ЗНО варто:

  • авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського або відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. При цьому вказати назву регіонального центру, якому платили, а також логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО;
  • вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку ЗСУ чи на особистий рахунок.

Якщо ви хочете перерахувати ці кошти на нашу армію, варто також підтвердити згоду на це і вказати свої ім'я та прізвище, як при реєстрації на пробне ЗНО.

Читайте Вступати у професійні училища в Україні доведеться по-новому: що змінилось

У Рівному безкоштовно готуватимуть до ЗНО з історії

Підготуватися до ЗНО та ДПА з історії України усім охочим допоможуть у пластовому центрі у Рівному, інформують Рівненській обласній раді. Спільно з працівниками центру безкоштовно викладатимуть історики, краєзнавці, фольклористи. Навчання відбуватиметься в групах до 15 осіб і за попередньою реєстрацією. Зареєструватися можна тут. Перше заняття відбудеться 30 вересня, тож зареєструватись варто до 29 вересня.

Як розпочався навчальний рік у Мелітополі – розповів мер Іван Федоров: дивіться відео