Упродовж грудня учні 7 – 11 класів тернопільських шкіл відвідували з учителями освітній хаб та проводили лабораторні роботи за допомогою шоломів віртуальної реальності. А також спеціальної програми, яка дає можливість "оживляти" підручник.

Читайте Чи отримають вчителі у час війни вчасно зарплату

Школярі зможуть навчатися за допомогою віртуальної реальності

Під час занять учні занурювались у віртуальний світ планет сонячної системи, виконували експерименти щодо законів Ньютона та багато інших корисних дослідів з фізики.

Учитель фізики школи № 28 Ольга Слободюк запевняє, що завдяки таким методам навчання діти набагато краще засвоюють матеріал. Формат подобається як школярам, так і педагогам.

Експеримент продовжать і у 2023 році на Львівщині, Хмельниччині та в інших регіонах України.

На спеціальній платформі наявні 200 інтерактивних тривимірних лабораторних та практичних робіт з фізики. Поступово додають і нові.

До теми Українців не зламати: у Києві вчителька проводила онлайн-урок просто на вулиці

У Києві вчителька проводила онлайн-урок просто на вулиці

  • У Києві вчителька через аварійні відключення світла проводила урок просто на вулиці.
  • Її помітили в одному з районів столиці.
  • Після відключення світла вчителька не здалася, а вирішила шукати інтернет. Знайшла його біля одного із супермаркетів і продовжила урок.
  • Так, вчителька поставила ноутбук просто на стовпчик біля супермаркету і розмовляла з учнями. Вона, зокрема, озвучила дітям домашнє завдання і пообіцяла надіслати матеріали, коли з'явиться інтернет.
  • У мережі вражені незламністю наших педагогів. Цю вчительку вони вже назвали "педагогом за покликанням".