Клейтон завжди любив історію і за кермом автобусу частенько розповідав дітям цікаві факти. Так, одного разу учні зізналися, що хотіли б, аби він був їх вчителем, пише видання Cbsnews.

Цікаво Абітурієнти на Кіровоградщині штовхали автобус, щоб встигнути на ЗНО – відео

Ці слова дуже зворушили чоловіка і він вирішив змінити фах та стати вчителем. Тож, Ворд кілька років тому повернувся до навчання в коледж.

"Я вирішив повернутися до навчання після розмови про історію зі старшокласниками, яких я віз до школи. Це мене так надихнуло, особливо, коли вони сказали, що я повинен бути їхнім учителем", – зізнається Клейтон.


Клейтон Ворд закінчив коледж / Фото Fox Carolina

Тепер він випускник і з нетерпінням чекає, коли зможе влаштуватися на роботу. Коли учні, з якими він спілкувався, дізналися, що їхній улюблений водій повернувся до навчання, вони почали підтримувати його.

Зазначимо, що раніше Клейтон навчався в коледжі – близько 10 років тому, але так і не зміг закінчити його. А водієм чоловік влаштувався працювати завдяки своїм батькам, які є власниками компанії шкільних автобусів.

Своєму рішенню змінити кар’єру Ворд завдячує учням. Тому чоловік щиро подякував їм: "Ви так багато для мене означаєте. Я дякую вам за кожен раз, коли ми могли говорити. Це дало мені більше драйву та амбіцій повернутися до навчання".