Відомство оприлюднило відповідний документ "Про стабілізацію роботи об’єднаної енергетичної системи України". Ознайомиться з ним можна за посиланням.

Дивіться також "Нам дійсно прикро": як відбуватиметься НМТ під час відключень світла

Як заклади освіти повинні економити світло

У Міносвіти зазначають, що комунальні й державні заклади освіти та організації, які належать до сфери управління МОН, повинні виконувати заходи, передбачені Розпорядженням уряду № 510-р від 7 червня 2024 року.

Тож, через надзвичайну ситуацію в енергетичній системі нашої держави у час повномасштабної війни, до 31 грудня 2024 року заклади освіти й інші освітні / наукові установи повинні економити світло у своїх приміщеннях. Зокрема, не використовувати:

  • кондиціонери;
  • зовнішнє освітлення будівель і прилеглої території тощо.

Однак це правило не стосуватиметься використання тієї електричної енергії, яку дитсадки, школи, виші виробляють на власних енергогенерувальних установках для своїх потреб.

Дивіться також Оголосили переможців конкурсу "Учитель року – 2024"

Як учасники НМТ складають тестування під час відключень світла

  • В Україні роблять усе можливе, аби учасники НМТ-2024 могли скласти тестування навіть у межах відключень світла.
  • Але неможливо передбачити графік тестування, який враховував би всі відключення.
  • Учасники НМТ можуть подати заяву для участі в додатковій сесії тестування у разі неможливості складати тест понад 2,5 години під час основної сесії.
  • УЦОЯО закликає учасників скористатися своїм правом брати участь у додатковій сесії тестування і завершує, що кожен зможе реалізувати свій шанс на вступ.