Найпопулярнішим серед них є онлайн-заняття на дистанційних платформах, інформує 24 Канал. Саме така підготовка впливає на комплексний розвиток дітей, прививає їм любов до навчання та допомагає освоїти технічні особливості програм для організації відеоконференцій.

Цікаво Як отримати українську шкільну освіту за кордоном

До того ж, на відміну від старих програм освіти дітей раннього та дошкільного віку, дистанційне навчання забезпечує індивідуальний підхід з можливістю підібрати зручний темп викладу матеріалу та реалізувати потенціал допитливих дітей. Які українські школи враховують цей аспект, розбираємося далі.

Платформа, яка допоможе підготувати дитину до школи

В умовах війни дошкільна освіта переживає не найкращі часи. Навіть переведення процесу в онлайн не розв'язує проблему повністю, адже до малюків потрібен особливий підхід. Тому, окрім сучасних технологій та методик дистанційної освіти, дітям необхідно забезпечити навчання у форматі гри.

Сьогодні ці запити врахував один із найкращих застосунків для дошкільнят – Optima Kids. Платформа пропонує 200 тематичних занять, зокрема анімаційні ролики та розвивальні ігри. Все це – абсолютно безкоштовно.

Optima Kids навчить дитину читати, писати, познайомить з елементарними математичними поняттями та базовими знаннями про навколишній світ. А інтерактивні вправи сформують пізнавальні процеси, такі як пам’ять, моторику, уважність до деталей, мислення тощо.


Онлайн-підготовка дитини до школи / Фото Pexels

Після завершення курсу дитина опанує знання та навички для успішного навчання у школі та отримає позитивний досвід навчання завдяки іграм, тож буде мати бажання вчитися далі. Крім того, завдяки платформі ваша малеча стане самостійнішою і креативнішою.

Переваги навчання дошкільнят у застосунку Optima Kids:

  1. Комфортне навчання в ігровій формі. Заняття складаються з невеликих барвистих роликів у поєднанні з тематично підібраними розвивальними іграми.
  2. Навчальний матеріал відповідає Державному стандарту, а зміст освітніх матеріалів збігається з тим, що діти старшого дошкільного віку вивчають у дитячому садку. Подача матеріалів відповідає віковим особливостям малюків.
  3. Дитина отримує все для успішного навчання в школі. Optima Kids надає багато можливостей, які дозволять дітям навчатися, пізнавати світ, всебічно розвиватися та підготуватися до школи. Крім того, завдання сприяють розвитку самостійності дитини.

Важливо, що диплом, отриманий наприкінці курсу, гарантує знижку у 15% при вступі до першого класу дистанційної школи “Оптіма”.

Як підготувати дитину до першого класу: поради для батьків

Для більшої ефективності поєднуйте дистанційне навчання із кількома простими кроками, які ви можете реалізувати самостійно. 24 Канал підготував кілька порад, які стануть у пригоді:

  • Розвивайте соціальні навички – навчіть дитину спілкуватися та слухати інших. Нехай вона грає з іншими дітьми та звикає до соціальних взаємодій.
  • Створіть режим дня для дитини, який включає регулярні заняття, години сну та харчування. Це допоможе малечі звикнути до шкільного розкладу.
  • Знайомте дитину зі шкільною атмосферою. Наприклад, можна відвідати школу разом з малечею, показати їй шкільні приміщення та познайомити з вчителями.
  • Водночас батьки в цей час мають залишатися позитивними та підтримувати дитину, коли вона зіткнеться з труднощами.

Маленькі українці навіть у таких складних умовах мають чимало можливостей, які дозволять їм навчатися, пізнавати світ, всебічно розвиватися та разом з тим готуватися до школи. Тому завдання батьків зараз – обрати найкраще для своїх нащадків, щоб мотивувати їх до здобування освіти та підкорення майбутніх вершин.