Про подарунок повідомила Надзвичайна і повноважна пані посол Оксана Маркарова. Його нашим Героям зробили школярі й школярки з міста Валдоста зі штату Джорджія.

Читайте Отримують допомогу: які пільги мають українські студенти, які вчаться за кордоном

Учні зі США зробили подарунок воїнам ЗСУ

Так, учні та учениці передали посольству України в США листи підтримки українським захисникам та захисницям.

У більшості листів американські діти наголошують, що захоплюються нашими воїнами. Також кажуть, що моляться за ЗСУ і закликають не здаватися.

Аташе з питань оборони посольства України в США генерал-майор Борис Кременецький надішле цінний вантаж українським захисникам.

Дякую Джиму Долбоу помічнику конгресмена Скотта Остіна від штату Джоржія та Конгресмену за сприяння у передачі листів у посольство. Такі хвилини дають сили працювати далі,
– наголосила Маркарова.

У Генштабі при цьому додали, що ЗСУ вдячні за підтримку та допомогу США.

Школярі зі США зробили зворушливий подарунок воїнам ЗСУ: фото

Листи ЗСУ від школярів США
ЗСУ отримали подарунки від школярів США

ЗСУ отримали подарунки від школярів США

До теми Росіяни за кордоном зомбують українських дітей: як не потрапили у фейкову школу

Вчитель та випускники передали космічний проєкт для NASA

  • Випускники зруйнованої харківської гімназії №47 разом зі своїм вчителем Андрієм Самойловим взяли участь у проєкті від NASA.
  • Створена ними мінілабораторія для пломбування зубів зараз перебуває у космосі – там її випробовують справжні астронавти.
  • Їхня школа тричі страждала від обстрілів міста. Перші два рази у будівлі пошкодило вікна, але під час третього обстрілу російська ракета потрапила просто на територію гімназії, унаслідок чого частина будівлі залишилася сильно зруйнованою.
  • Попри такі умови роботи та навчання, учні гімназії, які наразі вже випустилися і стали студентами, розробили цікавий проєкт. Допомагав їм у цьому вчитель біології та хімії Андрій Самойлов, який заслужено здобув звання найкращого вчителя року.