Високі технології перебувають на варті закону і порядку на вулицях. Мобільна система патрулювання на базі штучного інтелекту полегшить життя поліцейським та зробить міста безпечнішими.

Читайте також: Дива японських геніїв: робот імітує голос і манери людини, яка померла

Ekin Patrol G2 – перша така система у світі, гордість турецьких розробників, які стали авторитетними тим, що свого часу допомагали дбати про безпеку важливих міжнародних заходів, до прикладу, на саміті НАТО у Стамбулі та на футбольному мундіалі у Німеччині.

Компактний блок з різними датчиками та камерами на вигляд як звичайні проблискові маячки, які кріпиться на дах патрульного авто. Оглядовість у 360 градусів, можливість зчитувати дані з автомобілів одночасно у п'яти смугах руху, у безперервному режимі, і повна мобільність – така технологія, зі слів розробників, набагато ефективніша за статичне відеоспостереження.

розпізнавання обличчя

Система розпізнавання обличчя

Окрім, як розпізнавати обличчя людей та номерні знаки машин, а також здійснювати фіксацію швидкісного режиму окремих автомобілів у транспортному потоці, пристрій "навчений" стежити також за дотриманням правил паркування. При цьому складання протоколу про порушення та виписування штрафів відбувається автоматично.

розпізнавання обличчя
Унікальна система кріпиться на дах патрульного авто

Система зберігає у пам'яті свій "чорний список" злісних порушників та обмінюється інформацією з іншими машинами поліції задля максимально швидкого реагування. Для ще більшої мобільності систему розумного патруля можна встановити на поліцейські мотоцикли й навіть велосипеди.

Технології "Безпечного міста"– інновації, з якими патрулювати міста поліцейським стане простіше, а людям жити у них – спокійніше.