Як стверджує на своїй сторінці у Facebook Портнов, міністр юстиції від "Народного фронту" Петренко "танцює з дівчатами на дискотеці та живе на віллі Royal Beach", що входить до готельного комплексу Maxx Royal Kemer Resort.

Читайте також: Мочанов вказав на цікаву деталь щодо відео танців Луценка із собакою

На кадрах, які опублікував юрист, справді можна побачити чоловіка, що танцює поруч із жінками.

"Запрошую всіх охочих на віллу до Міністра юстиції. Вхід – безкоштовний, харчування – all inclusive. З фігурантом також можна безкоштовно потанцювати та переночувати", – іронічно додає він.

За словами Портнова, вартість номера, де оселився Петренко, становить 3 тисячі євро (близько 95 тисяч гривень) за добу.

Додамо, що на офіційному сайті Maxx Royal Resorts номери на найближчі дати вже є зайнятими, тому, якщо бронювати Royal Beach Villa на кінець серпня, то вартість номеру за добу складатиме понад 5 тисяч євро (понад 157 тисяч гривень), а загалом проживання тут з 20 по 27 серпня обійдеться у 36 625 євро (1 мільйон 154 тисячі 732 гривні).

Туреччина, Петренко, відпочинок, Портнов, Maxx Royal Kemer Resort, Royal Beach Villa
Вартість номерів у Royal Beach Villa у Кемері

Щоправда, у самому Maxx Royal Kemer Resort ціна за добу є набагато нижчою. До прикладу, відповідно до сайту Booking.com, номери на чотири ночі тут коштують в районі 100 тисяч гривень.

Читайте також: Онищенко виставив на продаж свою книгу про Порошенка: відома вартість

Туреччина, Петренко, відпочинок, Портнов, Maxx Royal Kemer Resort
Вартість номерів у Maxx Royal Kemer Resort

Хто такий Андрій Портнов? Це колишній керівник юридичного департаменту передвиборчого штабу Юлії Тимошенко. З 2 квітня 2010 до кінця лютого 2014 — керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України та заступник (з 24 січня 2014 перший заступник) очільника Адміністрації Президента України. До слова, у БЮТ перехід Портнова до команди Януковича сприйняли негативно.

Після трагічних подій Євромайдану він вважався одним із причетних до масових вбивств активістів у центрі міста Києва. Відтак, 28 лютого 2014 року Генеральна прокуратура України звернулася до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з вимогою негайно його затримати. Але взимку того ж року він переїхав до Росії, де деякий час переховувався. Наразі живе у Відні (Австрія) та займається адвокатською діяльністю.