Про це йдеться на сайті "Миротворця".

Читайте також: Понад 300 чиновників Закарпаття з паспортами Угорщини загриміли до "Миротворця"

Раніше 24 Канал повідомляв, що Тимофія Нагорного заарештували за підозрою у держзраді. 4 жовтня 2018 року Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави, яка становить 528,6 тисяч гривень.

"Затриманий СБУ за підозрою у скоєнні злочинів передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 2. ст. 15 (замах на злочин), 4. ч. ст. 190 (шахрайство) КК України", – зазначено в інформації про Нагорного.


Тимофій Нагорний загримів у базу "Миротворця"

Нагадаємо, 8 жовтня стало відомо про те, що екс-чоловік відомої української гімнастки Лілії Подкопаєвої опинився у СІЗО. Товариш бізнесмена розповів, що Нагорного арештували за фактом спілкування з російським бізнесменом Алєксєєм Дашутіним. Нібито є зафіксована розмова, в якій поставлені під сумнів національні інтереси України.

Хто такий Тимофій Нагорний?Український бізнесмен родом з Макіївки, меценат, організатор численних заходів, громадський діяч, продюсер, президент "Фонду волонтерів України", директор міжнародної компанії "Спорт-сервіс".
Нагорний як продюсер співпрацював з багатьма українськими артистами: Тіною Кароль, Ані Лорак, Анастасією Петрик, Ренате Штіфель, Мікою Ньютон, Олексієм Кузнєцовим, Віталієм Козловським та іншими. Допомагав українським олімпійським чемпіонам і спортсменам. Так, Нагорний допоміг успіху донецького спортсмена Дмитра Халаджі, який здобув світову популярність.
Нагорний був одружений із українською гімнасткою Лілією Подкопаєвою. Вони мають двох спільних дітей.