Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст та товариш Нагорного, Роман Реведжук.

Читайте також: Суд арештував частину квартири Савченко, – сестра нардепа

Отримав підтвердження, що декілька днів тому Служба безпеки України арештувала Тимофія Нагорного, його звинувачують за статтею Кримінального кодексу України "Державна зрада". Згодом Печерський районний суд змінив кваліфікацію, на заміну тримання під вартою з можливістю внести заставу у розмірі 528 тисяч 600 гривень,
– написав він.

За словами Реведжука, в СБУ подали апеляцію, тому суд має відбутися 10 жовтня.

Реведжук також повідомив, що, за його даними, Нагорного арештували за фактом спілкування з російським бізнесменом Алєксєєм Дашутіним. Нібито є зафіксована розмова, в якій поставлені під сумнів національні інтереси України.

Проте Реведжук вважає, що Нагорного підставили. Мовляв, бізнесмен – великий патріот та у нього є президентські амбіції.

"Що я думаю з цього приводу: Нагорний критикував владу – це нормально, при чому від слова абсолютно. Живемо у демократичній країні, де передує свобода слова. Хто хоче, той критикує, хто хоче, той хвалить. Якщо пройтися поміж натовпом, то інколи таке почуєш, що й на голову не налазить, хоч дві державні зради став. Натомість Тимофій робив це непублічно, а інколи у приватних бесідах. У мене глибокі сумніви, що у намірах Тимофія могла бути державна зрада. Враховуючи його політичні амбіції, відповідно критика могла бути, могла бути контраверсійною. Я схиляюся до думки, що це чиясь класична підстава", – наголосив товариш бізнесмена.

Нагадаємо, 8 жовтня стало відомо про те, що екс-чоловік відомої української гімнастки Лілії Подкопаєвої опинився у СІЗО. Хоч Тимофія Нагорного затримали ще 2 жовтня, проте про це стало відомо тільки зараз.

Хто такий Тимофій Нагорний?Український бізнесмен родом з Макіївки, меценат, організатор численних заходів, громадський діяч, продюсер, президент "Фонду волонтерів України", директор міжнародної компанії "Спорт-сервіс".
Нагорний як продюсер співпрацював з багатьма українськими артистами: Тіною Кароль, Ані Лорак, Анастасією Петрик, Ренате Штіфель, Мікою Ньютон, Олексієм Кузнєцовим, Віталієм Козловським та іншими. Допомагав українським олімпійським чемпіонам і спортсменам. Так, Нагорний допоміг успіху донецького спортсмена Дмитра Халаджі, який здобув світову популярність.
Нагорний був одружений із українською гімнасткою Лілією Подкопаєвою. Вони мають двох спільних дітей.