Про це у Facebook написала сестра народної обраниці Віра Савченко.

"Нашу квартиру на Троєщині арештували. А точніше – 1/3 частину, оскільки 2/3 належить мені і мамі. Причина: щоб не продали і Надія не втекла!", – мовиться у повідомленні.

Читайте також: Скандальна Надія Савченко: топ-факти про екс-бранку Кремля

"Нешановані, ви під ногами землю таки втратили... Юрій Луценко, готуйтесь, час прийде. Скільки квартир там у вас на рахунку родини Луценків? Чи ви їх кварталами вимірюєте?", – поцікавилась Віра Савченко.

Нагадаємо, 4 вересня суд до 30 жовтня продовжив термін тримання під вартою Надії Савченко, підозрюваній у підготовці терактів і повалення державного ладу.

У чому підозрюють Надію Савченко? У змові з проросійськими бойовиками Донеччини та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у спробі повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником щодо обміну полоненими Володимиром Рубаном планували вбивства перших осіб держави, зокрема, Порошенка, Турчинова та Авакова, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель у центрі Києва.