Про це політик заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Нагадаємо, ГПУ повідомила про підозру в захопленні влади екс-президенту Віктору Януковичу та екс-міністру юстиції Олександру Лавриновичу. Вони звинувачуються в тому, що в 2010 році без рішення Верховної Ради змінили Конституцію, повернувши її текст до редакції 1996 року, що розширило повноваження президента за рахунок звуження ролі і повноважень парламенту й уряду.

"Які можуть бути питання про порушення, якщо це було суто виконанням функціональних обов'язків, що жодним чином не стосується суті питання? Зміни до Конституції приймаються і приймаються у ВР, процедура їх ухвалення описана. Міністерство юстиції публікує всі рішення Конституційного суду – це обов'язок", – розповів Лавринович.

Читайте також: Відкладена держзрада: суд над Януковичем знову перенесли

Він також переконує, що Конституційний суд нічого не повертав, а просто визнав неконституційним закон, яким вносились зміни до Конституції в 2004 році.

"Практично всі політсили, які в той час були, ініціювали скасування того закону, оскільки була порушена процедура внесення змін до Конституції... Їм зараз дуже потрібний якийсь кримінал Януковича, щоб це було якось виправдане", – висловив переконання екс-глава Мін’юсту.