Мова йде про Валєрія Астахова. Колишній беркутівець після окупації Криму перейшов на бік росіян. Зрадник є в базі даних "Миротворця".

Зверніть увагу У мене руки трусяться, треба душити, – Данілов про викрадачів українських дітей

Бив дітей за підтримку України

Один із хлопчиків, якого били в таборі в тимчасово окупованому Криму, упізнав свого кривдника. Цікаво, що депортацією українських дітей зрадник займається давно. Тоді він зі Слов'янська до Ростовської області вивіз 38 дітей, серед них 21 дитина віком від 2 місяців до 12 років.

Після повернення 23 березня 17 дітей, яких з тимчасово окупованої території Херсонщини депортували до Криму, журналісти поспілкувалися з ними та їхніми батьками. 16-річний Віталій розповів, що їх били й тримали у підвалі, а одну дівчинку з Херсона вдарили залізним прутом.

Усе це відбувалося в таборі "Мрія" у тимчасово окупованій Євпаторії. Ексберкутівець Астахов погрожував цим прутом і казав, що битиме ним тих, хто підтримує Україну. Казав, що діти нікому не потрібні.

Він казав: "Закрию в підвалі, сидітимете там, підпорядковуватиметеся мені",
– згадує слова Астахова Віталій.

Потім дітей перевели до табору "Дружба". Вони там жили в жахливих умовах – навіть не було постільної білизни. Тільки брудний матрац і подушка. Годували їх неякісною їжею.