Таку думку висловив у коментарі "Радіо Свобода" експерт Януш Бугайський.

"Ця стратегія полягає в тому, щоб змагатися із Заходом, встановити широку російську сферу впливу, домінувати над тими країнами, які колись входили до Радянського Союзу і були сателітами Кремля. Ще одна ціль – нейтралізація ЄС, НАТО, й американського впливу, щоб збільшити російський вплив", – каже Бугайський.

Подивіться – було всього кілька років між часом, коли Росія атакувала Грузію, а згодом взялася за Україну. Іншим країнам є над чим подумати – а саме: хто з них буде наступним?
– зазначає він.

За словами експерта, перелік країн, які можуть стати "наступними" великий, включно з країнами Балтії, Кавказу та Центральної Азії.

"На ці країни здійснюється постійний військовий тиск, тиск на кордонах, обльоти території без дозволу на те. Все робиться, щоби ствердити кремлівську ідею для країн-сусідів, мовляв, ми можемо повернути вас у будь-який момент. Ми можемо зайти в Таллінн маршем за 24 години. При цьому американці вам не допоможуть, німці навіть пальцем не поворухнуть, а Британія вже і так вийшла з ЄС", – зазначає Бугайський.

Читайте також: Росія погрожує ще одним "Кримом" у Європі