Так прокоментував у своєму блозі на "Обозревателі" політолог Тарас Возняк високі рейтинги Вакарчука на кандидата у президенти.

"Досвід, коли президентами ставали люди дуже далекі від політики чи від реального управління – є. Колись у Польщі президентом країни став композитор, що врешті призвело до сумних результатів. Тому такі експерименти над собою не те що невиправдані, вони за великим рахунком – аморальні", – вважає Возняк.

Читайте також: Обрання Вакарчука президентом – ризик великого розчарування, – експерт

Експерт додав, що у старті президентської кампанії Святослава Вакарчука використовують як технологічний інструмент. А такі дії недостойні такої людини, як Святослав.

Тим більше, що колись Вакарчук уже був у політиці, але склав мандат. Тобто, дезертував із політичної сфери. А дезертирів не можна призначати командирами полків, бо тоді армія точно програє,
– наголосив політолог.

Він зазначив, що схоже на те, що в Україні вирішили застосувати такі ж політичні технології, що й у Росії – зокрема, Ксенія Собчак, яка, на думку Возняка, також є технологічним інструментом для президентської гонки у РФ.

Експерт переконаний, що крім Вакарчука у політичних технологіях активно використовуватимуть персону Володимира Зеленського