Пряма трансляція на
Останні випуски

Експерт розповів за допомогою яких схем олігархи нарощують свої статки

- Читать новость на русском
Українські олігархи
Українські олігархи / Фото з відкритих джерел

На розвинутих ринках Західної Європи або США нормальним є зростання бізнесу на 3-6% за рік. Якщо французький бізнес нарощує капітал на 6% за рік, то власник є неймовірно щасливим і виписує мільйоні премії менеджменту.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів журналіст-розслідувач Іван Верстюк.

Читайте також: Як суддя із запаморочливими статками допоміг Розенблату "анулювати" результати 75 експертиз

За його словами, в Україні ж, наприклад, статки Ахметова зросли майже на 80%, "приватівці" Боголюбов Коломойський зростили капітал на 60% і більше 100%. Це свідчить про те, що українська економіка є непередбачуваною.

Про те, що у ключових галузях існують олігархічні монополії, які не впускають на великі ринки нових гравців і використовують такі речі, як маніпуляції з оподатковими зобов'язаннями та беруть активну участь у державних закупівлях, 
– заявив журналіст-розслідувач 

В Україні, як зазначив експерт, також зростає торгівля споживчими продуктами, тому, наприклад статки Володимира Костельмана власника "Сільпо" зросли на 18%. Власник інтернет-магазину "Розетка" Владислав Чечьоткін збільшив статки на 120% . Це говорить про те, що українці активно купують, зважаючи на високу інфляцію в країні. Люди одразу хочуть побільше купити, а не відкладати, бо гроші втрачають свою вартість.

Нагадаємо, українські товстосуми продовжують збагачуватись неймовірними темпами. Сотня найзаможніших українців багатіє у 12 разів швидше, ніж зростає ВВП країни.

Дивіться повний випуск програми "Що це було?" за 31 жовтня 2018 року

 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі