Таку думку в коментарі сайту "24" висловив політичний експерт Євген Магда.

У цивілізованому світі – політики, прізвища яких з’являються в подібному контексті, якщо не припиняють повністю політичну діяльність, то беруть паузу. Однак наші політики будуть чіплятися за посади. Доти, доки не прозвучать номера купюр, а потім якимось дивом їх вилучать з гаманців політиків, вони не підуть у відставку,
– переконаний він.

У той же час, як зазначив політолог, після того, як екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак передав інформацію до антикорупційного бюро, спостерігається цікава тенденція збільшення кількості документів з чорної каси.

Думаю, це те, що називається розмивання сигналу та переключення уваги, щоб ці документи не були прийняті суспільством на віру,
– говорить експерт.

При цьому, за його словами, в списках дійсно фігурують люди з різних політичних таборів. Що не дивно: Партія регіонів, яка була при владі, намагалася її максимально монополізувати.

Читайте також: "Батьківщина" причетна до "чорних кас" партії Януковича, — Чорновіл

Щодо причин оприлюднення документів саме зараз, то, на думку Євгена Магди, можливо, це елемент дестабілізації ситуації в Украйні. Однак ці документи становлять суспільний інтерес і будуть користуватися попитом.

Нагадаємо, колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак передав у Національне антикорупційне бюро компрометуючі документи, які свідчать про витрати Партії регіонів на хабарі. На підставі цієї заяви НАБУ відкрило провадження.

Читайте також: Опубліковані перші дані з "чорної бухгалтерії" регіоналів