Про це заявив заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Вперше нам вдалося спільно з Київським інститутом судових експертиз, а також Інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ провести унікальні експертизи — розшифрувати ті дані, які за весь період Революції гідності пересилалися з центрального апарату СБУ в ФСБ РФ", — сказав Матіос на брифінгу в Києві.

За його словами, завдяки цій інформації вдалося довести провину генерал-майора СБУ Володимира Біка.

Крім того, ці розшифровані дані будуть основою для доказової бази в кримінальних провадженнях щодо інших колишніх керівників СБУ.

Це як службова інформація, яка містила відповідні грифи "для службового користування", "таємно", "цілком таємно", так і інформація — нарізка кадрів моделювання ситуації, що свідчила про нібито радикальні рухи шовіністів, антисемітів,
— уточнив він.

За словами Матіоса, це все відбувалося з початку грудня 2013 і виконувалося "під керівництвом і при присутності офіцерів ФСБ".

Він нагадав, що військова прокуратура повідомила їх про підозру, але ці офіцери перебувають на території Росії.

Матіос нагадав, що ці два генерали ФСБ перебували на території України, жили на території відомчої бази СБУ, а безпосереднім виконавцем, який давав розпорядження своїм підлеглим виконувати ті чи інші дії, був Володимир Бік.

Читайте також: Порошенка не влаштовують темпи розслідування злочинів проти Майдану