Про це бізнесмен розповів у інтерв'ю "Укрінформ".

Володимир Ландік розповів, що якщо Єфремов щось скаже проти Росії – тоді його чекає доля Литвиненка або Курочкіна.

"Гарантую: нічого він ( Олександр Єфремов, – 24) не розповість. Тому що знає, що для нього це скінчиться так само, як для Олександра Литвиненка у Лондоні. Тому багато прикладів, коли руки російських спецслужб дотягувалися до зрадників навіть за кордоном. Накрадене, в основному, ховалося у Росії, і таким чином спецслужби тримають їх сьогодні на подвійному гачку. А то, що він є працівником якихось спецслужб – це до ворожки не ходи. Треба ж розуміти радянську дійсність", – зазначив екс-регіонал.

Ландік додав, що не варто вважати його головним свідком у справі Єфремова, адже чимало бізнесменів та політиків постраждало від руки Єфремова.

"Я ж розумію, що є Паршин, є Мартиненков. Є товариш, у якого син Єфремова забрав молокозавод. Багато є таких потерпілих", – сказав він.

За словами бізнесмена, Єфремов був агентом спецслужб, а потім його підвищили до посади резидента, екс-глава ПР міг бути навіть генерал-майором ФСБ.

Якщо він щось скаже не так проти Росії – все. "Було ваше, стало наше". А якщо щось розповість про свою роботу на іноземну спецслужбу. Пам'ятаєте, був такий Максим Курочкін? Так його пристрелили прямо у будівлі суду,
– додав Ландік.

Нагадаємо, розгляд скарги захисту екс-керівника Партії регіонів Олександра Єфремова на рішення Печерського райсуду про його арешт перенесли на 10 серпня.