Відповідне рішення підтримали 249 народних депутатів. Про це повідомляє 24 канал.

Раніше Романа Борисенка звільнили з посади заступника голови НБУ

Як у Раді прокоментували призначення Горбаля

Голова фінансового комітету парламенту Данило Гетманцев повідомив, що Горбаля обрали серед чотирьох кандидатів.

Це людина, яка все життя пропрацювала в банківській сфері. Йому довіряють банкіри. Я переконаний, що з тих кандидатур, які були подані, це найкраща кандидатура,
– запевнив Гетманцев.

Що відомо про Василя Горбаля

  • Василь Горбаль був народним депутатом IV, V і VI скликань. Входив до складу фракції "За єдину Україну", згодом став членом "Партії регіонів". У 2004 році активно займався виборчою кампанією кандидата на посаду президента Віктора Януковича.
  • На виборах-2006 Горбаль знову став народним депутатом України. Депутатський мандат йому забезпечило 37 місце в списку тієї ж "Партії регіонів".
  • Навесні 2010 року, після того як президентом був обраний Віктор Янукович, Горбаля призначили главою ОДА Львівської області. А звільнили його вже в грудні наприкінці цього ж року. За неофіційною версією – через низькі результати, отримані "Партією регіонів" на Львівщині на місцевих виборах 2010 року.
  • Восени 2012 року Горбаль знову балотувався до Верховної Ради VII скликання самовисуванцем за одномандатним округом №221 у Києві, але програв представнику "Батьківщини" Леонідові Ємцю.