Емоції акторів можна буде змінювати після зйомки
FaceDirector — комп'ютерна програма, що аналізує різні вирази обличчя, накладає зображення одне на інше та генерує нові кадри. Тож режисер зможе обирати найбільш вдалі дублі на стадії перегляду уже відзнятого матеріалу.
Спеціальний алгоритм розробили вчені з Університету Суррея спільно з дослідниками Disney Research. У рамках експерименту кілька акторів повторювали на камеру один і той же текст, але щоразу з різними емоціями. Розробники синхронізували це відео в режимі реального часу, давши змогу користувачам змінювати емоції акторів безпосередньо під час зйомок.
Дрони проти дронів
У Японії повітряних порушників ловитимуть у сіті. "Копи"-квадрокоптери стерегтимуть передусім важливі державні установи. За допомогою невеликої сітки вони відтягуватимуть порушників за межі режимного об'єкта та "здаватимуть" їхні поліції.
Для охорони повітряного простору поліцейські використовуватимуть гексакоптери DJI Spreading Wings 900. Дрони-перехоплювачі заступлять на вахту із лютого. Наразі ж патрулюватимуть "повітря" в режимі тесту.
Політ попід хмарами із повним комфортом
SkyDeck — дослівно, "небесна палуба" — це спеціальний аеродинамічний купол, вмонтований зверху у фюзеляж літака. Над таким проектом працює один з авіавиробників, назву якого поки не розголошують.
Завісу таємничості відкрили в аерокосмічній інжиніринговій компанії Windspeed. Усередині "небесної палуби" розмістять додаткові крісла для пасажирів першого класу. Матеріал, з якого буде виготовлений купол, не поступатиметься за міцністю фюзеляжу літака. Додаткова конструкція, щоправда, додасть ваги судну. Однак і ціна на місця "під небесами" буде спеціальною.
Дивіться також: Китайці створили першу у світі аерокамеру-тепловізор, з'явилися найбільш детальні фото Плутона