Вибухи пролунали близько 1:00 за київським часом. Тоді ж в Енгельсі оголошували повітряну тривогу.

До теми Мінус російська "шишка": в Україні ліквідували начальника шпигунів окупантів

ЗМІ повідомили про потерпілих

Зазначають, що площа займання після вибуху в Енгельсі становила 120 квадратних метрів. Внаслідок пожежі, за даними ЗМІ, загинули 3 людини, ще 4 були госпіталізовані.

Вибух на аеродромі в Енгельсі / Фото російські телеграм-канали

В Росії взялись заспокоювати громадян

Водночас губернатор Саратовської області Росії Роман Бусаргін після вибухів в Енгельсі написав, що "загрози для жителів абсолютно немає". Щодо потерпілих він ніяк не прокоментував.

Жодної загрози для жителів абсолютно немає. Усі історії про евакуацію з міста – нахабна брехня, створена далеко за межами країни,
– зазначив Бусаргін.

Та додав, що дані про подію на військовому об'єкті перевіряють силові структури.

Що сталось в Енгельсі

Той факт, що на ранок вибухи не підтвердили – не дивує. Це звична практика росіян.

Сирена в районі аеродрому "Енгельс": дивіться відео

І попри те, що в мережі уже повно відео, на яких чутно потужні вибухи, а місцеві пишуть, що в будинках неподалік аеродрому повибивало вікна, вони знову намагатимуться приховати подію.

Вигадають чергову байку, що хтось випадково натиск кнопку сповіщення повітряної тривоги; хтось не у тому місці покурив, чи проблеми з проводкою. Будь-які версії, аби стримати паніку росіян, яка й без того уже на межі.

Цікаво, що деякі пропагандисти традиційно починають поширювати інформацію про нібито безпілотник, який вдалося збити. Не хочеться бути категоричними, але щось малоймовірно, щоб "збиті безпілотники" падали так гучно.

Коротко про попередні вибухи на аеродромі в Енгельсі