Повідомлення про звірства росіян у Бучі з'явилося на електронному табло в Ермітажі. Яку саме інформацію опублікували, наразі невідомо.

Зверніть увагу "Новий розіп'ятий хлопчик": російська пропаганда вигадала "шоколадний" фейк

Зображення на екранах терміново вимкнули. За попередніми даними, хакерську атаку здійснили дистанційно.

Звірства росіян на Київщині – головне

Навесні 2022 року Київську область звільнили від російських окупантів. Те, що побачили на деокупованих територіях, шокувало увесь світ. На вулицях лежали тіла закатованих місцевих жителів зі зв'язаними руками.

Сильно зруйновані вулиці міста всіяно трупами. Серед загиблих був навіть 14-річний хлопчик. На багатьох тілах були пов'язки, якими люди показували окупантам, що не мають зброї. Всі ці люди були розстріляні — їм стріляли в потилицю.
– розповів мер Бучі після звільнення міста.

Звірства у Бучі російські загарбники скоїли навмисне. Росіяни прагнули знищити якомога більше українців. Масовані поховання українців знаходили ще довго після звільнення Київської області. Найбільше – у Бучанському районі.

Володимир Зеленський зауважив, що це геноцид – знищення цілої нації та народу. Михайло Подоляк наголосив: те, що скоїли російські загарбники у Бучі, – справжнє пекло 21 століття.

"Сотні українських міст і сотні громад пережили те саме, що і Бородянка, і Буча. Російська армія в Україні свідомо і без жодних сумнівів розтоптала усе, на чому був заснований глобальний порядок після Другої світової війни", – розповів президент.

На тимчасово окуповані території російські окупанти приносять лише біль, страждання та смерть. Однак у росіян немає жодних шансів досягнути в Україні хоча б якихось цілей. Воїни ЗСУ йдуть вперед, звільняючи від загарбників міста й села. Наші герої повертають у населені пункти українські прапори, а з ними – безпеку для всіх жителів.