Про це пише відомий журналіст Денис Казанський.

Читайте також: "ЛНР" vs "ДНР": між "братніми" терористами знову назріває війна

Зокрема, він нагадує, що лідер фейкової республіки виселив "міністра МВС "ЛНР" Ігоря Корнета з будинку, який той захопив, і показав це ганебне шоу на місцевому телеканалі, відтак проти Плотницького ополчилися й інші "міністри", які зайняли сторону "посадовця".

У зв’язку з цим виступив з відеозверненням і Сороковенко, який звинуватив Плотницького у фальсифікації спроби державного перевороту.

"Не питайте, як це. Луганськ – територія без НАТО та здорового глузду. Там може творитися що завгодно, там не діють закони логіки. Я ще до війни вписав, що над Луганськом розкрилася диявольська воронка та місто перебуває у владі темних сил. І ці записи виявилися пророчими. В останні роки там твориться кривава вакханалія без кінця та краю. Давно вже незрозуміло, хто є хорошим, хто поганим. Вчора ти – герой "новоросії", сьогодні – кат і садист. Ну ви в курсі", – підкреслює Казанський.

Щодо самої промови, то Сороковенко розповів, що в 2014 році за часу служби в лавах "народної міліції" "ЛНР" накопичив певну кількість зброї: боєприпаси та вибухівку, і зберігав все це добро у себе в схронах. За його словами, у 2016 році Плотницкий якимось чином дізнався про цю зброю та змусив його здати свій арсенал, а потім Сороковенко вже дізнався, що його зброю та вибухівку підкинули політичним опонентам Плотницького – Ципкалову та Кисельову, яких звинуватили у спробі збройного перевороту в Луганську. Згодом Ципкалова люди Плотницького забили до смерті в підвалі та розповіли, що він скоїв суїцид

"Не питайте мене, чому "міністр сільського господарства" накопичив у себе вдома два КамАЗИ зброї та вибухівки. Не питайте мене, чому його поголили "під нуль" і він виглядає як гопник з Красного Луча. Не ставте питань, я нічого не знаю. Просто це Луганськ, і інші пояснення тут є зайвими". – додає журналіст.

Крім того представник ЗМІ зауважив, найцікавіше те, що відповідні слова адресовано російському президенту Володимиру Путіну та тамтешнім правоохоронцям, відтак "легенда про "їх там немає" руйнується просто на очах: ніхто вже не соромиться, у критичний момент, коли над "міністрами" навис каральний меч Венедиктовича, вже не до конспірації".

Читайте також: Робота українських ДРГ неабияк розізлила вождя "ЛНР" Плотницького: терорист не стримував емоцій

"Мабуть, багато Сороковенко віджав, раз вирішив виступити зі своєю заявою. Боїться, що теж виженуть із захопленого особняка, як Корнета. Вирішив зіграти на випередження. Цікава щуряча метушня. Ось-ось поллється кров. Час вже Плотницькому показати сильну руку, яку в Луганську так люблять. Давай, Венедіктич, як за Сталіна! Розстріляти, як скажених собак! Карай і не соромся! Народ зрозуміє. Що ж це за "русскийй мир" без репресій і вбивств!?" – іронічно зазначає Казанський.