Міністерство цифрової трансформації пришвидшує цифрову блокаду Росії. про це в інтерв'ю розповів міністр Михайло Федоров.

Читайте також Залишаться без крутих IQOS, а потім і без всього іншого, – Кулеба про вихід компаній з Росії

"Цифрова блокада" змусить росіян вийти на протести

Здавалося б, Михайло Федоров і вся його команда тиснуть на іноземні компанії за допомогою соцмереж. Але ні, адже це лише вершина айсберга. Насправді у міністерстві проводять безліч Zoom-зустрічей, надсилають електронні листи, а також спілкуються з керівництвом і співробітниками компаній. Усе це робиться для того, щоб "цифрова блокада" продовжувала працювати.

Він підкреслив, що головна її задача – пробудити активних людей у Росії. Вони або покинуть країну через неможливість заробляти у ній гроші, або вийдуть на протест. Або ж просто висловлять свою думку про те, що насправді робить країна-агресорка в Україні.

Михайло Федоров намагається достукатися до тих росіян, які розбудовують цифрову економіку. Він хоче донести їм, що санкції проти Росії просто унеможливлять роботу в країні-агресорці. Мовляв, вони не зможуть ані купити собі новий MacBook, ані отримати гроші за роботу через PayPal або Payoneer.

ІТ-спеціалісти або покидатимуть Росію, або питатимуть керівництво, навіщо воно їх вбиває,
– підкреслив він.

Міністр зазначив, що його команда не здасться просто так. Вона тиснутиме до кінця, поки Росія не потрапить у тотальну "цифрову блокаду" та не зажене себе у глухий кут.

До теми – У Мінцифри розповіли про Starlink, нові послуги в Дії та кібервійну проти Росії – дивіться відео: