Міністр цифрової трансформації запевнив, що вони співпрацюють з Google із часів заснування міністерства. Про це він написав на своїй сторінці у телеграмі 31 серпня.

До теми Мінцифри домовлятиметься про відкриття офісів Google і YouTube для протидії пропаганді Росії

Федоров зустрівся з віцепрезидентом Google

Міністр розповів, що на зустрічі з Караном Бхатія обговорили "результати співпраці та подальші спільні плани". Зокрема про підбір і рекомендації контенту для головної сторінки українського YouTube Music і YouTube.

Міністр пояснив, що "зараз нашим користувачам пропонується російський контент, що є неприпустимим, коли в Україні йде війна".

Щоб більше не повторювались такі кейси, ми запропонували компанії залучити незалежних українських редакторів, які будуть підбирати контент,
– повідомив Федоров.

Він запевнив, що це відкриє можливості для розвитку української музичної та креативної індустрії.

Оптимізація Дії та можливість користуватись YouTube Shorts

Федоров додав, що серед важливих питань:

  • оптимізація співробітництва щодо застосунку Дія;
  • можливість для українців користуватись фондом YouTube Shorts – спеціальною програмою підтримки креаторів на 2021 – 2022 роки.

Обсяг фонду — 100 мільйонів доларів. Автори найпопулярніших і віральних роликів зможуть заробляти від 100 до 10 тисяч доларів,
– запевнив міністр.

Він пояснив, що в Україні дуже розвинута креативна індустрія, – багато рекламних та маркетингових агентств, багато RedDot нагород.

Тому Мінцифри "звернулись до Google з проханням додати Україну в перелік країн, які можуть скористатись YouTube Shorts, адже зараз відсутня така опція".

Що відомо про візит Михайла Федорова у Штати

  • Українська делегація прибула в Штати 31 серпня. У складі делегації – міністр Михайло Федоров.
  • Перед зустріччю він запевняв, що українська сторона проведе переговори з американцями про відкриття офісу Google і YouTube компанії для протидії пропаганді Росії.
  • За словами Михайла Федорова, в Україні потрібно збільшувати кількість представництв міжнародних компаній.
  • Окрім зустріччі з Google, у Федорова заплановані переговори з компаніями у Сан-Франциско.