Про це в ефірі Телеканалу новину "24" повідомив адвокат Марк Фейгін.

На відео знято, як терористи надягнули на голову Савченко пов’язку і допитують її.

Те, що це територія України, не оскаржує навіть слідство, оскільки слідство не стверджує протилежного, а погоджується з тим, що вона потрапила у полон у батальйон "Зоря" 17 червня. Тут набагато важливіший час,
повідомив Фейгін.

За словами адвоката, власні експерти визначили, що відео було знято близько 10-ї години ранку.

Позиція слідства така, що Савченко коректувала вогонь, коли було вбито російських журналістів, а після цього, близько 12-ї години, подзвонила комбату "Айдару" Сергієві Мельничуку. Однак, дані слідства і відео не збігаються, адже згідно з доказами захисту Надія вже дві години перебувала в полоні, у неї забрали телефон і одягнули в балаклаву.

Наші спеціалісти провели свою експертизу. Спеціаліст визначив за градусами, азимутами, позицією сонця, що це 10-та ранку,
— зазначив Фейгін.

Захист Савченко подав клопотання, щоб це відео долучили до матеріалів справи і були проведені дві експертизи (на визначення голосу Савченко та цифрова експертиза на визначення часу зйомки).

Автор відео теж відомий – це громадянин Росії Єгор Рускій, який зараз називає себе мером Лутугиного, що на окупованій частині Луганщини. Адвокати вимагають у слідства, щоб допитали і його.

Нагадаємо, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін анонсував, що найближчим часом її захист запустить нову міжнародну процедуру з її звільнення.