Народний депутат VIII скликання Сергій Лещенко зазначив, що Головне управління розвідки Міноборони попереджає про масований вкид фейкової інформації найближчим часом. Тому українців закликають не довіряти новинам з неперевірених джерел, повідомляє 24 канал.

Актуально Війна Росії проти України: спростовуємо фейки окупантів – оновлено

Азаров розповсюджує фейки про Україну

Лещенко додав, що через інформаційну війну, яку проводить Росія, слід довіряти лише правдивим ЗМІ та офіційним сторінкам органів державної влади України. Пропагандисти готуються вкинути в інформаційний простір ще низку фейків про ситуацію в Україні.

Зокрема, в СБУ розповіли, що вороги готують відео з начебто якихось секретних тюрем Служби безпеки та ЦРУ. В цих в'язницях буцімто будуть перебувати полонені, роль яких виконуватимуть бойовики ОРДЛО.

Також, за словами Лещенка в інформаційному просторі активізувався Микола Азаров, якого пропонують на роль одного з потенційних гауляйтерів окупації, якої ніколи не відбудеться.

Але Азаров виходить і повідомляє інформаційні тези, які пишуть йому в Росії. Зокрема, обурюється, що український президент не від'їжджає з України, що він продовжує контролювати Україну, що він продовжує керувати нею. Каже, мовляв: "Это блокирует полномочия нового руководства Украины",
– зазначив нардеп.

Лещенко запитав Азарова, про яке нове керівництво України він говорить, адже вибори відбулися ще у 2019 році. Саме тоді в Україні обрали нове керівництво.

"73% обрали президентом Володимира Зеленського. Це і є легітимна влада, яка контролює процес в державі", – підсумував нардеп.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!