Зокрема, цей флот розміщений на Карантинній бухті в анексованому Росією місті. У "Атеші" наголосили, що вже передали інформацію про російські судна у надійні руки.

Цікаво Серйозна проблема для окупантів: які страхи ворога посилились у Криму

"Атеш" показав судна росіян біля Севастополя

Партизани зазначили, що військові кораблі росіян є однією з пріоритетних цілей руху опору. Саме тому їхні агенти ведуть безперервний моніторинг морського простору біля берегів Криму.

Ми ретельно спостерігаємо за типами суден та маршрутами їхнього прямування. Агенти активно збирають та передають інформацію у потрібні руки, спрямовуючи всі зусилля на якнайшвидше звільнення півострова від росіян,
– сказали у "Атеші".

Останнім об'єктом спостереження партизанів стала захоплена Карантинна бухта в анексованому Севастополі. Там окупанти продовжують розміщувати свої судна.

"Атеш" показав судна, які розмістили росіяни на Карантинній бухті / Фото з телеграм-каналу "Атеш"

У русі опору підкреслили, що окупанти продовжують використовувати Крим для своїх злочинних дій та логістичних потреб. Однак, за словами партизанів, вони не дозволять цьому довго продовжуватися і докладуть всіх зусиль для якнайшвидшого звільнення півострова від Росії.

Партизани продовжують працювати у Криму

  • Агенти "Атеш" 22 листопада провели розвідку військової бази росіян поблизу окупованому Сімферополеві. Там вони вивчили безлад та свавілля командного складу ворогів щодо мобілізованих, щоб завербувати більшу кількість окупантів на бік України.
  • До цього партизани проникли у частину Росгвардії в окупованій Євпаторії. Там вони дізналися місце і час, де збирається російське командування для нарад.
  • Раніше агенти партизанського руху "Атеш" змогли проникнути на базу Чорноморського флоту у Феодосії. Там вдалося зафіксувати місця розташування автомобільних боксів, складів з боєкомплектом, казарм та штабу військової частини російської армії.