Політтехнолог Борис Тизенгаузен сказав 24 Каналу, що в такий спосіб загарбники намагаються запобігти вибухам у Криму. Зокрема, 17 листопада було гучно в районі аеродрому "Бельбек".

До теми У Севастополі та Бахчисарайському районі чули вибухи: окупанти підняли в небо авіацію

За його словами, росіяни побоюються диверсантів, тож посилили роботу з їхнього виявлення.

Диверсійні групи, партизани – це для них велика проблема. Ті, хто зчитує інформацію про розміщення росіян, кількість і передає її куди потрібно. Це все є і для росіян це дійсно серйозна проблема,
– констатував Тизенгаузен.

Крім того, навіть погода не на боці ворога. Останніми днями на окупованому півострові шторми, які пошкодили багато об'єктів.

Росіяни посилили патрулювання в окупованому Криму: дивіться відео 24 Каналу

Крим став вибухонебезпечним для росіян

Оскільки Україна може використовувати західне озброєння тільки по окупованих територіях, півострів вочевидь стане найгарячішою точкою для ворога.

Вони прекрасно розуміють, що <...> Крим просто буде показовим плацдармом зі знищення і чорноморського флоту, і військових об'єктів. Він уже таким став,
– зазначив Тизенгаузен.

Тим часом окупаційна влада попередньо скасувала всі масові святкування Нового року й Різдва на півострові. Пояснюють це пріоритетністю безпеки.

Ситуація в окупованому Криму: останні новини

  • Партизани з руху "Атеш" пильно стежать за ворогом на півострові. Так, у Севастополі активісти проїхалися разом з окупантами громадським транспортом і зафіксували їх на приховану камеру.
  • Крім того, представники руху опору проникли в частину росгвардії в Євпаторії. Там партизани виявили важливу інформацію та передали її Силам оборони.
  • Боєць "Лютий" поділився подробицями рейдів на окупований півострів. Він разом з побратимами на невеликому катері прикривав ударну групу десантників.