Так звана "прокурорка" Криму Поклонська відреагувала на форму збірної України у своєму телеграм-каналі. До речі, на формі зображена повна карта України, включно з тимчасово окупованим Росією Кримом.

Зауважте Всім, хто почав шипіти, – Кулеба різко відповів Росії на закиди щодо форми збірної з Кримом

Поклонська зробила зухвалу заяву щодо Криму

"Якщо футболісти в Україні вирішили ганяти м'яч в майках з нашим півостровом, то пропоную спільний матч в Криму з нашими командами, якщо вже вони так сумують за нами – кримчанами", – цинічно написала Поклонська.

Поклонська також додала, що нібито "є така прикмета: на кримчан посягнеш – своє втратиш". Однак, варто відзначити, що після окупації Криму країни регулярно впроваджують санкції проти Росії. Так, тільки 15 квітня 2021 року США ввели санкції проти Росії. Тоді в Білому домі заявили, що засуджують ескалацію Росії на кордоні з Україною і репресії, до яких Росія вдається в окупованому Криму.

Відтак у партнерстві з ЄС, Великобританією, Австралією та Канадою санкціонують 8 фізичних та юридичних осіб, пов'язаних з постійною окупацією та репресіями Росії в Криму. Діяльність Росії біля кордонів з Україною США назвали "односторонньою провокацією".

Тоді США заявили, що трансатлантичне співтовариство підтримує Україну проти односторонніх російських провокацій вздовж лінії зіткнення на сході України, в окупованому Криму та вздовж кордонів України. Білий дім тоді закликав негайного припинити Росію накопичувати війська та вести агресивну риторику.

Нова форма збірної України: коротко

  • 6 червня Україна представила нову форму збірної України. На футболках українських гравців зобразили контури карти України та гасла "Слава Україні!" і "Героям слава!".
  • В УЄФА заявили, що футболка національної збірної України (і всіх інших команд) на Євро-2020 затверджена УЄФА відповідно до правил щодо екіпіровки.
  • Дизайн викликав лють у представників Росії. Зокрема, депутат російської Держдуми Дмитро Свіщєв закликав заборонити нову форму української збірної.
  • Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що ображати наші національні символи не дозволять нікому.