Окупований півострів з'явився у відеосюжеті про ситуацію на сході України.

Важливо В Іспанії у шкільних підручниках Крим позначили "російським": Україна висловила протест

У сюжеті "Україна: в армійських траншеях на кордоні з Росією" з'явилася мапа, яка ілюструвала події 2014 року. На ній Крим спочатку позначили частиною української території, а згодом – тим самим кольором, що й територія Росії.

Водночас тимчасово неконтрольовані урядом частини території Донецької та Луганської областей у сюжеті виділили окремим кольором.


Окупований Крим позначили "російським" / Скриншот France Télévisions.

Як це пояснили представники каналу

Неназвана співробітниця посольства України у Франції у фейсбуці розповіла, що спілкувалися з редакцією каналу. Як передає її слова "Крим.Реалії", представники телеканалу вибачилися, повідомивши, що ця ситуація виникла через технічну помилку.

За її словами, графічний підрядник припустився технічної помилки (відсутнє штрихування анексованого Криму та зазначення невизнання анексії міжнародною спільнотою), але це жодним чином не відображає позицію телеканалу щодо українського Криму.

На жаль, такі прикрі ситуації трапляються навіть із порядними журналістами та адекватними медіа. Зазначимо, що контент навколо української тематики на France Télévisions загалом збалансований і коректний. Продовжуємо стежити за дотриманням принципу "нульової толерантності" до перекрученого відображення тимчасово окупованого Криму,
– мовиться у повідомленні.