За словами Федосова, уся кіноіндустрія шокована вбивством Гатчінс. Режисер вважає, що виправданню цій трагедії немає.

Зверніть увагу Моторошний збіг: у мережі згадали доленосний твіт Алека Болдвіна після вбивства Гатчінс

Гатчинс могла зняти власну смерть

Олексій Федосов розповів, що Галина Гатчінс була дуже відповідальною, наполегливою та й взагалі нестандартною операторкою. На зйомках вона завжди намагалася знайти найкращий ракурс для того чи іншого кадру. Що б не відбувалося, вона завжди усміхалася.

Вбивство Гатчінс трапилося під час зйомки кадру, тому ймовірно, що операторка зняла свою смерть на камеру. Вона працювала доти, поки інші члени знімальної групи не вимкнули її.

Це відбулося під час зйомки кадру. Скоріше за все Галина могла зняти власну смерть,
– заявив Федосов.

Робота на знімальному майданчику зазвичай триває не більше 12 годин. Через це, на думку Федосова, помилку із пістолетом, з якого вистрелив актор Алек Болдвін, неможливо пояснити перевтомою.

Вбивство Галини Гатчинс: головне

  • Під час зйомок фільму американський актор Алек Болдвін випадково поранив режисера Джоела Соуза операторку-українку Галину Гатчінс. Обох госпіталізували. Однак Гатчинс лікарям врятувати не вдалося.
  • Гатчінс була родом з України. Вона виросла на радянській військовій базі за Полярним колом. Здобула освіту в Україні, а згодом переїхала до США. Там її називали "висхідною зіркою" кінематографу.
  • Прессекретар Болдвіна повідомив, що інцидент стався через помилку під час заряду зброї.