На цих фото посмішки та гордість за те, що українці. Впевненість у майбутньому та незламність духу. Вишиванка – це оберіг українців, тож віримо, що незабаром наші воїни змінять військову форму на вишиті сорочки. А поки переглянемо їх фото з Дня вишиванки минулих років.

Увага Фронтмен гурту Kalush Orchestra та його дівчина привітали з Днем вишиванки: мальовничі фото

Захисники Маріуполя у довоєнний час у вишиванках та посмішках

  • Дмитро з нареченою

На фото захисник Данілов Дмитро з нареченою Ганною Науменко. Саме у цій білій вишитій сукні Ганна збирається виходити заміж.

Ми зустрічаємось з 2014 року, пропозицію він зробив мені у 2018. А цього року, у 2022, ми маємо одружитися. Я звикла чекати, але зараз кожен день очікування нестерпний,
– поділилась Ганна.

У зверненні із закликом звільнити бійців з "Азовсталі", Ганна розповіла, що її наречений змінив звичне життя, навчання, спорт і пішов обороняти країну, наш спокій разом з іншими хлопцями ще 8 років тому.


Ганна Науменко у вишитій білій сукні / Фото надані редакції Ганною


Щасливі закохані у час до війни / Фото надані редакції Ганною

  • Вишняк Артем

Вишняк Тетяна, Ставр і їх син Артем. Фото зроблене кілька років тому, хлопець ще зовсім юний, зараз йому 20 років і він захищає фортецю Маріуполя "Азовсталь".


Прекрасна сім'я завжди поважала вишиванку та українську культуру / Фото надані редакції

Українські захисники у вишиванках / Фото надані редакції

Вишиванка оберіг українців

  • Зі святом українців привітав президент Володимир Зеленський, він записав відеозвернення, де наголосив, що вишиванка – це наш оберіг.
  • Олена Зеленська додала, що з війною це свято набуло особливого щемливого сенсу, і щоб не було, але Україна переможе російських окупантів.
  • А боєць черкаської тероборони створив бойову вишиванку, яка чудово поєднується із бойовою сорочкою ЗСУ.

До теми – ЗСУ "привітали" окупантів з Днем вишиванки снарядами з орнаментом: дивіться відео