Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

До теми Історичний момент: Зеленський підписав заявку на членство України в ЄС

За його словами, успіх в Криму, де деякі місцеві дійсно зустрічали їх як захисників проти "хунтів", а настрої на Донбасі, де байдуже хто прийде – тільки не стріляють – зіграли злий жарт.

В Кремлі, звичайно, дурнів немає, і вони розуміють, що це провал. Немає ніякої "картинки". Але це також означає, що в найближчі кілька годин кремлівська пропагандистська машина буде перебудована. Шукайте колаборантів і зрадників,
– заявив Антон Геращенко.

Геращенко заявив, що російська армія ніде не зустрічала квітів, лиш пара місцевих мерів (Куп'янськ) домовилися про співпрацю.

"Відважуся до початкового успіху – терміново формувати та кинути в бій українських громадян з Донецька, Луганська, Криму, щоб показати, що хоча б видимість громадянського конфлікту залишається", – додав радник міністра.

На його думку, в іншому випадку Кремлю протягом наступного тижня буде досить важко пояснити населенню Росії, чому все раптом стало так погано в економіці.

Тому чекаємо змін не просто тактики, а всієї стратегії пропаганди про війну в Україні. Скабєєва і Симонян не призначені зламати (тих, що не ламаються) – вони зламалися. І вони отримали велику справу,
– додав Геращенко.

До слова, Генасамблея Організації Об'єднаних Націй має голосно заявити про вимогу від Росії зупинити її наступ на Україну. Про це сказав постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дізнаватися важливі новини.