Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Він поділився фотографіями зі зустрічі з оільником МЗС Північної Македонії та подякував за підтримку іноземних партнерів.

Читайте також: Ірпінь з офіційним візитом відвідала прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін

За словами Олексія Кулеби, представники Північної Македонії оглянули житловий сектор Ірпеня та були вражені пошкодженнями, завданими російською армією.

Представники Північнної Македонії відвідали Ірпінь / фото Олексія Кулеби

Зустріч представників України та Північнної Македонії в Ірпені / фото Олексія Кулеби

Глава МЗВ Північнної Македонії шокований пошкодженнями Ірпені руками росіян / фото Олексія Кулеби

Очільник Київської ОВА підкреслив, що підтримка світової спільноти в засудженні російського вторгнення в Україну є дуже цінної для нашої деражави.

Ви демонструєте єдність проти загроз, з якими ми продовжуємо боротись. Дякуємо, що ви поруч і солідарні з українським народом!
– написав Кулеба.

Спікери парламентів Румунії, Північної Македонії та Швейцарії відвідали Гостомель та Ірпінь

Місяць тому в Україну на знак підтримки приїхали спікери парламентів Румунії, Північної Македонії та Швейцарії. Разом з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком вони відвідали звільнені від російських окупантів Гостомель та Ірпінь.

Після побаченого чиновники заявили, що готові й надалі підтримувати Україну. А Стефанчук назвав 5 напрямків допомоги Україні від світу, які необхідні для перемоги над агресією Росії.

У Гостомель та Ірпінь приїхали спікери парламентів Румунії, Північної Македонії та Швейцарії / фейсбук Руслана Стефанчука

До їх списку увійшли: підтримка серйозної та жорсткої санкційної політики проти Росії; економічна і фінансова підтримка для України, адже велика кількість її територій досі окупована, що не дає економіці країни працювати на повний розмах; підтримка євроінтеграційної перспективи України, бо це те, на що заслуговують українці й за що вони заплатили сповна; військова підтримка, без якої Україна не зможе протистояти Росії; побудова спільного плану відбудови України.

Вас це може зацікавити – Володимир Зеленський виступив у парламенті Латвії: дивіться відео