Про це сказав голова Національної поліції України Сергій Князєв в інтерв'ю УНІАН.

Читайте також: З України видворили групу іноземних кримінальних авторитетів, – МВС

Виявилося, їх багато приїхало з Росії. Ми побачили, що за цим дуже часто стоїть ФСБ Російської Федерації. Після затримання хтось мовчав, а хтось говорив: отримав команду або рекомендацію прибути в Україну, оселитися в певному регіоні і жити, як і до цього жив. Тобто, вчиняти правопорушення, створювати незаконні злочинні організації, зрощуватися з ослабленим державним апаратом,
– пояснив правоохоронець.

Князєв також повідомив, що поліція до середини 2016 року "дуже рідко" доповідала про "ефектні затримання".

"Десь до середини минулого року поліція у своїх звітах або керівники поліції у своїх промовах взагалі дуже рідко доповідали суспільству щодо ефектних затримань або реалізації виявлення правопорушень, їхнього розслідування, в якому документували б роль так званих "злодіїв в законі". Кількість цих суб’єктів на території України в рази збільшилася", – зазначив глава Нацполіції.

Нагадаємо, у грудні правоохоронці видворили з України відомого "злодія в законі" кавказької національності. Зазначається, що неодноразово засуджений 39-річний вихідець з кавказького регіону на прізвисько "Коба" є "авторитетом" у кримінальних колах і йому заборонений в'їзд в Україну.