Як повідомила Лариса Мудрак, написала заяву на звільнення ще 4 червня. Вона зазначила, що не зважаючи на її звільнення, дирекція може продовжити роботу з видачі грантів.

До теми Деякі висновки аудиту УКФ є не зовсім хорошими, – Ткаченко

Мудрак закликала інших членів наглядової ради піти

Лариса Мудрак пропрацювала на посаді голови Наглядової ради УКФ менше двох місяців. Її призначили у квітні, після того як попередній голова Михайло Захаревич склав повноваження.

Як голова Наглядової Ради Українського культурного фонду я склала повноваження "з огляду на ситуацію, що склалась та власну громадську позицію про самовідведення чинної Наглядової Ради Українського культурного фонду",
– написала Мудрак у фейсбуці.

Водночас вона наголосила, що криза розпочалася задовго до її приходу. Лариса Мудрак також розповіла, що закликала інших членів наглядової ради подати у відставку. До цього прислухалася лише Катерина Чуєва.

У випадку, якщо самовідведення членів Наглядової Ради триватиме, розглядатиметься варіант запуску процедури переобрання всього її складу, повідомили в УКФ.

Міністр культури Олександр Ткаченко зазначив, що ситуація є непростою і як вихід бачить самовідвід інших двох членів наглядової ради.

На жаль, через законодавчі прогалини у УКФ і у МКІП відсутні юридичні важелі впливу. Але я наполягаю на тому, що самовідвід таких членів Наглядової Ради, як пан Сусленський та пан Тулузов, є найкращим рішенням для УКФ,
– відреагував Ткаченко.

Що таке Український культурний фонд?

Це державна установа, створена у 2017 році для сприяння розвитку культури. Вона надає державну фінансову підтримку ініціативам у сфері культури та креативних індустрій. Підтримка проєктів УКФ відбувається на конкурсних засадах.

Інформація з сайту УКФ.

Що відомо про Ларису Мудрак

Дані з Вікіпедії

  • Лариса Мудрак – громадська діячка, медіаекспертка, публіцистка.
  • Була заступницею голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення України, керівницею Головної служби інформаційної політики Секретаріату президента України.
  • Лариса Мудрак є лауреаткою загальнонаціональної програми "Людина року" в номінації "Журналіст року в галузі друкованих ЗМІ".