Відповідну інформацію повідомив Данілов ввечері 15 червня. Про це посадовець розповів у ефірі телемарафону "Єдині новини".

Зауважте Окупанти можуть розганяти провокаційні відео з оборонцями Маріуполя: чому не варто їм вірити

Данілов розповів, де можуть бути захисники Маріуполя

Олексій Данілов пояснив, що від зайвих коментарів щодо полонених захисників Маріуполя варто утриматись, щоб Росія не звинуватила Україну в зриві домовленостей.

Також секретар РНБО пояснив, що у цих процесах бере участь не тільки наша країна, є міжнародні інституції, які допомагають у цьому.

Тут головне – не нашкодити. І багато не треба говорити. Будемо чекати, щоб ті домовленості, які є, обов'язково були виконані, і всі хлопці і дівчата, які сьогодні в полоні, які пройшли Маріуполь, обов'язково повернулися живими і здоровими,
– пояснив Данілов.

Секретар РНБО наголосив – головне зараз – не зробити зайвих кроків, щоб агресор не звинуватив нас у зриві тих чи інших речей. Посадовець запевнив, що це дуже тонка річ.

Коментуючи місце перебування захисників, Данілов пояснив, що є інформація, що вони перебувають на території Донецької області.

Проте він ще раз сказав: "Ще раз наголошую: кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це набагато більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо. Ми точно можемо сказати, що переважна більшість, може і всі, перебувають на території Донецької області".

Варто пригадати, що на офіційному каналі ССО АЗОВ повідомили, що у мережі можуть з'явитися провокативні відео з воїнами "Азовсталі", які зараз у російському полоні.

Коротко про евакуацію захисників Маріуполя

  • Евакуація захисників Маріуполя з території "Азовсталі" почалась 16 травня. Зокрема спочатку на окуповану територію евакуювали 53 важкопоранених українських військових. Російська сторона мала надати їм медичну допомогу.
  • Окрім того, у цей же день ще 211 людей через гуманітарний коридор доставили в Оленівку.
  • На початку червня Олексій Данілов розповів, що 2 439 українських оборонців, які героїчно захищали Маріуполь виконали усі завдання керівництва й вимушено потрапили у полон росіян.
  • Також секретар РНБО пояснив, що вони перебувають не в найкращих умовах, але з ними усе добре.

Дивіться також – захисники Маріуполя показали унікальні кадри евакуації з "Азовсталі": відео