"Щойно Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією. 9 за, 3 проти", – повідомила член Наглядової ради Суспільного телебачення Світлана Остапа.

Читайте також: Як змінилось українське суспільне мовлення за рік існування

Сам Аласанія поки що не коментує звільнення з посади та обіцяє озвучити свою позицію згодом.

Відповідно до інформації джерел 24 каналу ініціатором звільнення Зураба Аласанія є український журналіст та член Радикальної партії Олега Ляшка – В’ячеслав Козак.

Хто такий Зураб Аласанія? Керівником Суспільного мовлення Зураба Аласанію обрали 10 квітня 2017 року строком на 4 роки (до 2021 року). Таке рішення ухвалила Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України. До обрання на цю посаду Аласанія був гендиректором Національної телекомпанії України, проте у 2016 році подав у відставку. Однією з причин свого рішення він назвав фінансування проведення Євробачення-2017 з бюджету, призначеного на суспільне мовлення в Україні. Один з останніх дописів Аласанія на Facebook-сторінці присвятив джинсі. Він наголосив, що "суспільний мовник – не розміщує приховану рекламу. Ніяку – ані комерційну, ані політичну."
зубара аласанія