Про це вона розповіла у коментарі ресурсу "Українські новини".

Читайте також: Як працювали схеми "Приватбанку" з обкрадання українців

Зокрема, Гонтарева нагадала про підсумки розслідування компанії Kroll щодо роботи "Приватбанку" до націоналізації.

"Вони підтвердили все те, що Нацбанк говорив раніше. У банку була нестача 146 мільярдів гривень. Після націоналізації Ernst&Young показав ще 38 мільярдів гривень. Ви розумієте, про які суми ми говоримо?! Національний банк може говорити, що кредитний портфель перебуває у поганому стані, що в капіталі є діра, що активи було виведено. А от судовий аудит може підтвердити, "скільки, куди й коли", – переконує поки ще чинна очільниця НБУ.

Крім того, фінансистка прокоментувала розслідування Al Jazeera про те, що компанія Investment Capital Ukraine, головою ради директорів якої до 2014 року була безпеосередньо вона, сприяла виведенню з України 1,5 мільярдів доларів тодішнього президента Віктора Януковича та його оточення.

"Текст, в якому згадано 500 назв незрозумілих компаній і імен, з легкістю було використано для маніпуляцій на знайомому українському ринку назві брокерської компанії ICU. Зрозуміло, що це спланована акція для дискредитації не тільки Гонтаревої. Ким спланована? Коломойським? Сказати важко. Але припускаю, що тим, кого ви назвали?" – долала Гонтарева.

Читайте також: ГПУ не може розслідувати "злив" інформації Al Jazeera щодо конфіскації 1,5 мільярда доларів "грошей Януковича"

За її словами після того, як стало відомо про махінації у Приватбанку, колишній його власник Ігор Коломойський з нею не зв’язувався, оскільки знав, що це для нього може закінчитися погано.