Як повідомляє видання "Кстати+", внаслідок цього було накладено арешт на рахунки, на яких знаходилися грошові кошти для виплати заробітної плати працівникам підприємства.

Крім того, арешт унеможливив своєчасну виплату заробітної плати на Дніпровському меткомбінаті, а також призвело до зупинки оплат контрагентам і державі в частині податків.

За інформацією ЗМІ, є окремі недобросовісні контрагенти, які, з метою отримання власної неправомірної вигоди, роблять спроби з блокування господарської діяльності підприємства.

На підприємстві вважають, що арешт рахунків порушує приписи статті 43 Конституції України, якою гарантовано, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

З метою захисту законних прав та інтересів ДМК звернувся до Господарського суду Дніпропетровської області зі скаргою. 2 січня 2018 року в ході розгляду справи суд прийняв рішення задовольнити вимоги ДМК.

На підприємстві розраховують на підтримку трудового колективу, а також закликають всі уповноважені державні і правоохоронні органи вжити необхідних заходів щодо захисту комбінату і відновлення справедливості.

ДМК і надалі має намір здійснювати всі необхідні дії для захисту прав і охоронюваних законом інтересів як ПАТ "ДМК", так і його працівників. В даний час на підприємстві працює близько 10 тисяч осіб.