Про це повідомило видання Kathimerini.

Читайте також: В українських та російських прикордонників на морі виник новий конфлікт

Зазначається, що міністр оборони Греції Панос Камменос під час зустрічі у Пентагоні з американським колегою Джеймсом Меттісом заявив, що Греція зацікавлена в розміщенні Сполученими Штатами Америки нових військових об'єктів на своїй території.

Для Греції дуже важливо, щоб Сполучені Штати розміщували свої військові об'єкти в Греції на більш постійній основі. США могли б розгорнути свою інфраструктуру не тільки в порту Суда, але і поблизу міст Ларис, Волос і Александруполіс,
– сказав Камменос.

У відповідь Меттіс подякував Камменосу за те, що Греція дозволяє США користуватися базою в Суді на острові Крит. Він також похвалив Афіни за зусилля докладені для дотримань вимог НАТО, що зобов'язували учасників витрачати понад 2 відсотки на оборону. Меттіс також висловив подяку Афінам за їх недавні дії в рамках боротьби з ворожими діями Росії в регіоні, наголошується в заяві Пентагону за підсумками переговорів.

Додамо, що порт Суда – єдиний порт в регіоні, який може приймати авіаносці. У травні туди заходив авіаносець USS Harry S. Truman. База знаходиться на межі експлуатаційних можливостей, відзначали раніше джерела The Wall Street Journal.США вже розширюють використання бази ВПС в Ларисі, навесні там були розміщені розвідувальні БПЛА MQ-9 Reaper, які не оснащені озброєнням.

Нагадаємо, у серпні Греція публічно звинуватила Росію у спробі підкупу своїх державних службовців і втручанні у свої внутрішні справи.