18 липня Солом'янський райсуд Києва призначив заставу щодо Розенблата в розмірі 7 мільйонів гривень. Крім того, політик повинен носити електронний браслет і передати свій закордонний паспорт відповідним органам.

Одразу після завершення суду, Розенблат повідомив журналістам, що немає потрібної суми, аби внести заставу. Крім того, він не був певний, чи знайдться люди, які зможуть внести заставу.

Читайте також: Як Розенблат може ухилитися від оплати застави

А вже 20 липня в коментарі для "Української правди" Розенблат впевнено заявив, що заставу за нього таки внесуть.

"Так, я маю намір вносити заставу. Згідно з законом, це буде протягом п'яти днів", – заявив він.

За його словами, заставу за нього внесе його родина, однак не уточнив хто саме. Згідно з декларацією Борислава Розенблата, він має 1,72 мільйона доларів готівкою (більше 44 мільйонів гривень)

Нагадаємо, депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков є фігурантами так званої "Бурштинової справи". НАБУ стверджує, що під виглядом рекультивації земель на Житомирщині планувався фактичний видобуток бурштину та подальша його реалізація через офшори, засновником яких є сестра Розенблата.

У зв’язку з цим 10 липня народного депутата виключили зі складу фракції "Блок Петра Порошенка" на час розслідування, а 11-го числа депутати Верховної Ради більшістю голосів підтримали подання генпрокурора про зняття недоторканності з Борислава Розенблата та його колеги з "Народного фронту" Максима Полякова.