Про це заявив адвокат народного депутата Юрій Сухов.

«Ми ознайомилися з сьогоднішнім рішенням комітету. З юридичної точки зору воно нічого не міняє, оскільки в ньому залишилася посилання на ч.4 ст.220 регламенту, відповідно до якої спікер парламенту, вирішуючи питання про необхідність внесення подання до ВР, повинен прийняти негативне рішення і повернути його Генеральному прокурору», - повідомив він.

За словами Юрія Сухова, у цьому рішенні не сказано ні слова про те, що подання Генерального прокурора є обґрунтованим і містить докази.

Крім того, попереднє рішення комітету, виходячи з сьогоднішнього, не скасоване. А відповідно в цій частині діє норма минулого рішення, де однозначно вказано на незаконність і необгрунтованість подання Генерального прокурора,
— підкреслив він.

Нагадаємо, раніше опозиція назвала політичним переслідуванням рішення регламентного комітету щодо Клюєва.

"Прийшли на засідання комітету керівники і депутати, і абсолютно таким вимогливим, ультимативним тоном почали чинити тиск на членів Регламентного комітету, змушуючи їх змінити рішення, яке вони раніше проголосували одноголосно. Такого не було за всі роки незалежності. А тут прийшли, викручуючи руки почали вимагати переписати рішення, і ще люди, які не є членами комітету, почали розповідати, що повинен прийняти комітет", — завив Михайло Папієв раніше.

"В кінцевому рахунку ми маємо наступне: якщо раніше питання позбавлення недоторканності депутатів Клюєва та Мельничука розглядалося у правовому режимі, то сьогодні його перевели в абсолютно політичну площину, виходячи з політичної доцільності та політичної заангажованості. Правосуддям тут навіть і не пахне", — підкреслив народний депутат.