Зауважимо, що на дописах не вказується, коли саме ці фотографії було зроблено, однак реакція користувачів все ж була негативною, пише Politeka.

Читайте також: Голова Луганської ОДА задекларував землю в Росії

Гарбуз, Луганськ, полювання, тварини, кров, зброя, Гарбуз
Гарбуз знову засвітився на кривавому полюванні

"Простим смертним полювання заборонено, а от для царя-батюшки закон не писано!!!" "Гарбуз настільки не любить нашу Луганщину, що знищує не тільки людей бідністю, а й тварин відстрілює. І це при тому що будь-який інший мисливець уже б заплатив солідний штраф. А овочу нічого це вартує – позує". "Якщо керівник сам порушує закони, як він може керувати областю??? Ганьба!", "Незабаром вони будуть полювати вже на нас", "Гад!", – зазначають українці.

До слова, це вже не перші знімки, на яких Гарбуза зображено з убитими тваринами. Так, раніше пубілкувалися фотографії, на яких губернатор Луганщини посміхається поруч з розстріляними кабанами.

Гарбуз, Луганськ, полювання, тварини, кров, зброя, Гарбуз
Гарбуз полюбляє фотографуватися на фоні застрелених тварин

Журналісти також з'ясували, що Гарбуз носить елітний годинник вартістю у майже 30 тисяч доларів. Зокрема, він його надівав на зустріч із місцевими жителями під час відвідин прифронтових населених пунктів у Попаснянському районі.

Гарбуз, Луганськ, полювання, тварини, кров, зброя, Гарбуз, годинник
Голова Луганської ОДА віддає перевагу всьому елітному

Нагадаємо, у листопаді 2017 року громадськість України шокував випадок, що стався на території одного з лісництв у Карпатах – єгер Устеріцкого лісництва держпідприємства "Рахівське лісове державне господарство" Микола Кабаль разом зі своїм сином на полюванні застрелив рись, яка є занесеною до Червоної Книги.