Про це розповів секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. Жителі Запоріжжя чули вибухи під час повітряної тривоги.

Цікаво На Запоріжжі колаборанти вже тиражують "розпорядження" про підготовку "референдуму"

У Запоріжжі "прильотів" не було

На Запоріжжі через чергову загрозу ворожого обстрілу о 23:05 оголосили повітряну тривогу. Згодом місцеві жителі почали повідомляти у соцмережах, що чули звуки вибухів.

Невдовзі Куртєв розповів, що обстрілу обласного центру не було.

На цей час у місті "прильотів" не зафіксовано. Гучні звуки долинали з області. Деталі уточнюються,
– зауважив секретар.

Він закликав місцевих жителів не нехтувати сигналами повітряної тривоги, а також бути обачними та обережним. Майже одразу після опівночі на Запоріжжі повторно залунали сирени – небезпека ворожого удару зберігалася до 00:29.

Куртєв спростував чутки про евакуацію

Раніше секретар Запорізької міської ради наголосив, що причин для евакуації з обласного центру немає. Так він відреагував на відповідні вкиди, які почали з'являтися у мережі. Куртєв пояснив, що такі "попередження" – це частина інформаційно-психологічних спецоперацій ворога. "Запоріжжя надійно укріплене кількома лініями оборони. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації, а не припущенням та чуткам у соцмережах", – зазначив посадовець.

Водночас очільник Запорізької ОВА прокоментував загрозливі дії росіян на Запорізькій атомній електростанції. За словами Старуха, у випадку катастрофи доведеться негайно евакуювати людей у радіусі 50 кілометрів навколо АЕС. Мовиться про близько 275 тисяч осіб не лише із Запорізької, але й Херсонської та Дніпропетровської областей.

Варто подивитися – як кримчани реагували на "хлопки": відео