"Документ" опублікував у телеграмі самопроголошений "голова" окупаційної Запорізької обласної військової адміністрації євгєній баліцкій, повідомляє 24 канал. Гауляйтер розповів, що розпочати підготовку доручили "виборчій комісії".

До теми Фейковий референдум: окупанти в Мелітополі збираються провести "голосування вдома"

На Запоріжжі окупанти вже зібралися готуватися до "референдуму"

Колаборант розповів, що 8 серпня дав "виборчій комісії" доручення опрацювати та подати пропозиції щодо організації й забезпечення так званого "референдуму" про входження Запоріжжя до складу росії.

Раніше російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що в межах підготовки псевдовлада також провела форум "Мы вместе с россией". У ньому взяли участь низка колаборантів.

За словами "журналістів", у залі перебували кілька сотень людей. Серед них були навіть "делегати" з інших окупованих росією територій. Абсолютно всі присутні проголосували за проведення "референдуму".


Окупанти готуються провести "референдум" на Запоріжжі / Фото опублікував колаборант баліцкій

Зауважте "В окупантів лише 2 важелі": у Запорізькій облраді розкрили плани росії щодо "референдуму"

У Мелітополі також готуються до "референдуму"

Міський голова Мелітополя Іван Федоров теж нещодавно розповів, що окупанти завезли у місто колаборантів.

Завезли до Мелітополя масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області – 700 людей, адже навіть стільки не можуть набрати серед місцевого населення,
– зауважив мер.

За його словами, "форум" гауляйтерів відбувся в міському Палаці культури. Ним керував баліцкій, який прибув вкотре вислужитися перед кремлем.

За словами Федорова, колаборант сам вигадав собі посаду і наразі "вершить долю" тимчасово окупованих українських територій, підписуючи незрозумілі "накази" про відчайдушне бажання приєднатись до росії.

Буде цікаво – ведучий 24 каналу жорстко розніс черговий абсурд кремля про "референдум": дивіться відео