Про це повідомляють російські пропагандистські медіа. Про підготовку до "референдуму" оголосив гауляйтер Євген Балицький.

До теми росія може прискорити підготовку псевдореферендумів на окупованих територіях України, – ISW

У форумі окупантів також взяли участь такі колаборанти та представники псевдовлади: Володимир Рогов, Галина Данильченко, Максим Зубарєв, Олександр Сауленко. У залі перебували, за інформацією пропагандистів, кілька сотень людей, які є нібито делегатами з окупованих територій. Вони підняли руки й одноголосно проголосували за проведення "референдуму".

Окупація Запорізької області

Зазначимо, що наразі росіяни не контролюють всю область. Вони загарбали приблизно 60%. Запоріжжя залишається підконтрольним Україні.


Окупована частина Запорізької області / Зображення Вікіпедії

Реакція України на ймовірні псевдореферендуми

Президент України Володимир Зеленський заявив, що за квазіголосування на тимчасово окупованих територіях росія матиме невідворотні наслідки. Він зазначив, що зараз з'являється все більше повідомлень від загарбників про приєднання земель. Мовиться про Південь України.

Псевдореферендум, за словами Зеленського, забере будь-яку можливість переговорів з Україною та державами вільного світу. Президент вважає, що незабаром росія сама проситиме про перемовини.

Хочу сказати дуже просту річ: усі, хто допомагатиме окупантам хоч якось реалізувати цей їхній намір (провести псевдореферендуми – 24 канал), відповідатимуть. Відповідатимуть перед Україною,
– сказав Зеленський.

До речі Окупанти нищать об'єкти теплокомуненергетики на Запоріжжі, тому є ризик залишитись без тепла

Небезпека на Запоріжжі

росіяни контролюють Запорізьку АЕС, яка є найбільшою у Європі й розташовується у місті Енергодар. Начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил росії Валерій Васильєв заявив, що замінували ядерний об'єкт. Він погрожує підірвати все, якщо українські захисники підуть у наступ.

"Тут буде або російська земля – ​​або випалена пустеля", – сказав окупант.

Він додав, що росармія готова до наслідків вибуху на ЗАЕС. Валильєв назвав окупантів, які підпорядковуються йому "воїнами-визволитилями, які не мають шляху назад".

Зверніть увагу – шантаж від росіян на ЗАЕС: дивіться відео